×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_CASE_MISMATCH] Image source root/images/stories/samodzielnosc-moja-przyszlosc/galeria3/M3-8 cannot be found with a case-sensitive search but a file system entry root/images/stories/samodzielnosc-moja-przyszlosc/galeria3/m3-8 exists. While some operating systems (e.g. Windows) are case-insensitive, others (e.g. Linux) are case-sensitive in matching file system entries. On this server, the image source must match the file system entry exactly, including character case.

Listopadowy trening

alt

 

Miesiąc listopad rozpoczął się bardzo nostalgicznie, a to za sprawą Święta Zmarłych oraz Dnia Zadusznego. W czasie tych dni odwiedziliśmy groby naszych najbliższych, zapaliliśmy znicze oraz złożyliśmy kwiaty, by w ten sposób pokazać, iż pamiętamy o naszych bliskich zmarłych. 11go listopada wzięliśmy udział w pochodzie ulicami naszego miasta z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wybraliśmy się również na wystawę do „Salonu Historycznego”, w którym kiedyś mieścił się schron przeciwatomowy, a dziś to miejsce spotkań z historią Koszalina. Ponad to w ramach kolejnego wyjścia kulturalnego wybraliśmy się do kina na film „Kraina Lodu 2” oraz odwiedziliśmy jedną z restauracji w Galerii Forum. W tym miesiącu nie mogło zabraknąć oczywiście wyjścia na kręgle oraz pyszną pizze. Oczywiście dużo spacerowaliśmy zarówno w parku jak i w Wodnej Dolinie. Skorzystaliśmy także z zaproszenia kolegów i koleżanek z innego mieszkania przy ul. Budowniczych i spędziliśmy miłe popołudnie przy herbacie i dobrym ciastku.     

Oczywiście nadal nie zapominamy o naszych obowiązkach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Sprzątamy, porządkujemy nasze mieszkanie. Dokładnie planujemy budżet na zakupy, których dokonujemy w pobliskim markecie. Pod okiem naszych trenerów przygotowaliśmy w tym miesiącu w ramach warsztatu kulinarnego między innymi: pierogi ruskie, gołąbki, babeczki czy tez galaretkę z owocami i bitą śmietaną.

Warto również wspomnieć, że w listopadzie wzięliśmy czynny udział w XIV Mistrzostwach Bowlingowych zorganizowanych przez PSONI koło w Koszalinie oraz Fundację Pracownia Pomysłów, gdzie jak co roku była to niesamowita walka, przepełniona zdrową rywalizacją i nuta szaleństwa.

{gallery}samodzielnosc-moja-przyszlosc/galeria3/M3-8{/gallery}

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt