Lipcowy trening

alt

Nasz ostatni miesiąc upłynął nam bardzo przyjemnie. To był miesiąc, w którym piękna pogoda towarzyszyła nam podczas naszych wyjazdów plenerowych, których w ostatnim czasie było naprawdę dużo. Już na początku miesiąca wybraliśmy się na wycieczkę do lasu, gdzie urządziliśmy sobie cudowny spacer i mogliśmy się delektować świeżym powietrzem i pięknem przyrody. Wybraliśmy się również do  nadmorskich miejscowości : do Mielna oraz do Gąsek. Do Mielna nawet pojechaliśmy pociągiem co było dodatkową atrakcją całego wyjazdu. Ponad to pod koniec lipca urządziliśmy sobie ucztę grillową z naszymi przyjaciółmi z innego mieszkania treningowego przy ulicy Budowniczych. Wspólnie upiekliśmy na grillu kiełbaski oraz kaszankę a także  przygotowaliśmy pyszna grecką sałatkę.

                Ale nie samymi przyjemnościami człowiek żyje i oczywiście ciągle doskonalimy nasze umiejętności zarówno kulinarne, porządkowe w naszym wspólnym mieszkaniu oraz skrupulatnie staramy się planować i gospodarować nasze wydatki finansowe. A wszystko to oczywiście pod bacznym okiem trenerów, którzy są dla nas  dużym wsparciem. Staramy się utrzymywać porządek  w naszym mieszkaniu na bieżąco, więc codziennie mamy ręce pełne pracy. Jednak generalne porządki staramy się robić w weekend, kiedy mamy dużo więcej czasu. Dokonujemy zakupów artykułów spożywczych w pobliskim markecie, ale również często odwiedzamy Centra Handlowe- Atrium oraz Galerię Emka, w których urządzamy sobie spacery i jemy pyszne lodyJ. Z nowości kulinarnych tego miesiąca to zdecydowanie parówki z serem żółtym w cieście francuskim, które okazały się naszym nowym przysmakiem. Warto także wspomnieć, że jesteśmy zapalonymi kibicami kadry narodowej kobiet w piłce siatkowej i staraliśmy się w tym miesiącu nie opuścić żadnego meczu  transmitowanego w telewizji. A w związku z tym, że od jakiegoś czasu mamy nowych sąsiadów, również z mieszkania wspomaganego, to jeśli tylko warunki i czas na to pozwalał, to spotykaliśmy się na wspólnym kibicowaniuJ Ponad to w tym miesiącu odwiedziliśmy koszalińską kręgielnie, gdzie po wspólnej zabawie zjedliśmy pyszna pizze.

                Już czekamy na kolejny miesiąc, ponieważ sierpień to czas urlopu…J                                     

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt