Szósty trening grupy BG

alt

               Sierpniowy trening zaczęliśmy od świętowania urodzin Adriana. Byli goście, tort, prezenty i wszystko jak trzeba. Mimo wakacji wszyscy bardzo chętnie stawili się na nasze mieszkanie by zdobywać nowe doświadczenia i doskonalić umiejętności.

Zaczęliśmy od zakwaterowania, rozpakowania się, układania swoich rzeczy w szafkach. Zrobiliśmy zakupy, żeby niczego nam nie zabrakło. Przygotowaliśmy kolację i długo opowiadaliśmy jak minęły nam 2 tygodnie wakacji. Ponieważ WTZty mają przerwę wakacyjną, spędzamy razem więcej czasu. Oprócz tego co robimy w domu, sprzątania, gotowania czy zakupów, dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu. Organizowaliśmy sobie pikniki na trawie i długie spacery. Odwiedzaliśmy „Sportową dolinę” i niektórzy nawet chętnie korzystali ze sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Korzystając z letnich owoców gotowaliśmy kompoty i soki, co było dla nas nowością. Piekliśmy tez ciasta i placki z owocami. Wieczory często spędzaliśmy przed telewizorem, bo rozpoczął się sezon festiwalowy. Bawiliśmy się przy muzyce tańcząc i śpiewając. Z wakacyjnych atrakcji, jednego wieczoru robiliśmy sobie tatuaże z henny. Wyszły pięknie. W upale popołudnia odwiedzaliśmy lodziarnie, albo chodziliśmy do restauracji na obiad.

Ponieważ to półmetek naszej przygody z mieszkaniem treningowym, przyszedł czas na drobne podsumowania. Rozmawialiśmy o naszych umiejętnościach, oczekiwaniach i potrzebach na przyszłość. Wiemy co potrafimy a nad czym musimy popracować.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt