Czwarty trening grupy BG

alt

Końcówka czerwca była bardzo gorąca. Korzystając z pięknej pogody, a trochę ratując się przed upałem weekendy spędzaliśmy na świeżym powietrzu, chowając się w cieniu drzew. I tak w pierwszy weekend zorganizowaliśmy grilla razem z innymi grupami, a w kolejny piknik artystyczny. Fajnie jest jak pani za nas wszystko zorganizuje, jednak gdy sami mamy się spakować na wyjście to nie zawsze udaje się nam zabrać wszystkie potrzebne rzeczy. Uczymy się samodzielnie podejmować decyzje i dbać o siebie, oczywiście pod czujnym okiem trenerów. W grupie rozdzielamy obowiązki, dbamy o siebie nawzajem. Dziewczyny pomagały przy grillu, Piotr donosił lody z pobliskiego sklepu, a Adrian wzorowo leżał na kocu. Mieliśmy też piknik artystyczny, już bez grilla. Musieliśmy zabrać ze sobą wodę, kanapki i przekąski, no i gdyby nie nasza pani chodzilibyśmy głodni J

Jak każdy trening i ten również obfitował w atrakcje. Jeden wieczór spędziliśmy w klimatyzowanej sali kina oglądając „Pikachu - Pokemon Detektyw”. Wychodziliśmy również na pizzę, co bardzo lubimy bo nie musimy tego dnia gotować obiadu. Jak to w upalne dni nie mogło zabraknąć pysznych i zimnych lodów. Odwiedziliśmy też kręgielnie gdzie doskonalimy nasze umiejętności. Odwiedziła nas też pani psycholog z którą bardzo lubimy rozmawiać i rozwiązywać nasze problemy.

Kolejny raz organizowaliśmy imprezę, tym razem imieninową. Świętowali Piotr i Paweł. Zrobiliśmy ciasto, kupiliśmy lody i słodycze. Zaprosiliśmy naszych sąsiadów, przynieśliśmy dodatkowe stoły i wspólnie świętowaliśmy. Panowie dostali od nas prezenty, laurki i życzenia.

Codziennie sprzątamy nasze mieszkanie. Odkurzamy i myjemy podłogi, wynosimy śmieci. Gotujemy obiady, śniadania i kolacje. Jak mamy więcej czasu robimy generalne porządki, myjemy okna, robimy porządki w szafach i szorujemy łazienki.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt