Dziewiąty trening grupy BG

alt

Witajcie Drodzy Przyjaciele !

W świątecznym nastroju wita Was grupa treningowa BG.

            Kiedy pierwszego dnia grudniowego treningu otworzyliśmy drzwi naszego „projektowego” mieszkanka, od razu poczuliśmy świąteczną atmosferę. Powitał nas prawdziwie bajkowy nastrój. Świąteczne ozdoby, światełka. Wszystko to przypominało, że święta już tuż, tuż i czas zabrać się za świąteczne porządki i pieczenie pysznych wypieków.

            Od razu zabraliśmy się do pracy. Po przygotowaniu obiadu i pokrzepieniu sił sporządziliśmy plan naszego grudniowego pobytu. Święta to niezwykły czas, dlatego chcieliśmy się dobrze do nich przygotować. Sprzątaliśmy pomieszczenia, odkurzaliśmy, myliśmy podłogi, układaliśmy w szafkach. Zaglądaliśmy w każdą szczelinę by tam było czysto i pachnąco. Ale również obiecaliśmy, że będziemy dla siebie mili i uprzejmi. Postanowiliśmy również przygotować dla każdego z nas świąteczny prezent, który sami wykonamy. Udało się w 100%. Każdy z nas ostatniego dnia wśród życzeń i całusów otrzymał pyszny keks. Napracowaliśmy się co nie miara ale warto było.

Mieszkanko błyszczało czystością, pachniało wigilijnymi potrawami. Z resztą sami popatrzcie jak się uwijaliśmy…

Do zobaczenia w styczniu !

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt