Jedenasty trening grupy AG

alt

Wszystko co dobre szybko się kończy, zakończyła się również nasza przygoda z mieszkaniem treningowym. Ostatnie tygodnie upływały nam w atmosferze podsumowań. Omawialiśmy nasze nowo nabyte umiejętności jak i planowaliśmy co jeszcze przed nami. Każdy z nas ma jeszcze plany i cele do realizacji. Nauczyliśmy się wielu przydatnych rzeczy, poczuliśmy jak to jest żyć bardziej samodzielne. Mogliśmy być odpowiedzialni za siebie, za to co robimy i jak „zarządzamy” swoim dniem.

Oczywiście skupialiśmy się na codziennym życiu i czynnościach z nim związanych. Codziennie robiliśmy zakupy, gotowaliśmy obiady, jedliśmy wspólnie śniadania i kolacje. Sprzątaliśmy nasze pokoje oraz dbaliśmy o porządek na klatce schodowej. Codziennie dbamy o higienę, zmieniamy ubrania i robimy pranie. W wolnym czasie oglądaliśmy telewizję, czytaliśmy książki, graliśmy w domino i rozmawialiśmy, bo bardzo lubimy spędzać ze sobą czas. Byliśmy również w Kinie na śmiesznej bajce „Ralph Demolka w Internecie” jak i w teatrze również na komedii „ Dziwna Para”. Wielkim przeżyciem było wyjście na mecz piłki ręcznej kobiet ( Energa AZS Koszalin - MKS Perła Lublin). Pierwszy raz byliśmy na Hali Widowiskowo Sportowej i na takim wydarzeniu. Niestety przegraliśmy, ale emocji i świetnej zabawy było sporo.

Przygotowując się do zakończenia postanowiliśmy wydać małe „przyjęcie”. Chcieliśmy się spotkać wszyscy razem, z wszystkimi trenerami i rodzicami. Przenieśliśmy duży stół z kuchni do pokoju, wyprasowaliśmy obrusy, upiekliśmy ciasta i z pięknie nakrytymi stołami czekaliśmy na gości. „Impreza” wspaniale się udała. Były wzruszenia, radość i trochę żalu że to już koniec. Dostaliśmy dyplomy na zakończenie treningu, pamiątkowe płyty ze zdjęciami z całego roku i piękne fotografie z sesji fotograficznej którą robiła nam pani Marta. Nasze panie dostały od nas kwiaty, a rodzice przynieśli pyszny tort. Siedzieliśmy wspominając mijający rok, wiele godzin, a rozmowom nie było końca.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt