Czwarty trening grupy AB

 alt 

Witajcie!

Tu grupa AB. Chcemy zakomunikować, że nasz zespół  trenuje samodzielność w trochę innym składzie.

Oto trenujący:

  1. 1.Milena Paprocka
  2. 2.Aleksandra Romańska
  3. 3.Karol Szaflarski
  4. 4.Michał Frydrychowicz
  5. 5.Michał Śmieżewski
  6. 6.Artur Pieróg

Oto Panie trenerki :

  1. 1.Agata Beszczyńska- Kurpisz
  2. 2.Renata Grzesik
  3. 3.Iwona Krakowiak
  4. 4.Urszula Markowska- Składanek. 

Szybko się polubiliśmy i wspieramy się wzajemnie, co widać na załączonych fotkach. W naszym mieszkaniu treningowym panuje zawsze przyjazna atmosfera. Staramy się aby jak najlepiej wykorzystać wspólnie spędzony czas. Na początku pobytu przypominamy sobie zasady naszego „domu”. Doskonalimy wcześniej nabyte umiejętności takie jak np. robienie kotletów mielonych czy ulubionego przez wszystkich „schabowego”. Dokonujemy zakupów w sklepie , porządkujemy nasze „mieszkanko”. Podejmujemy też nowe zadania: przyrządzamy nieznane potrawy, pieczemy ciasta. Czasem jest trudno, bo przecież nie wszystko od razu wychodzi. Ale obok zawsze jest ktoś życzliwy kto wspiera i wyciąga pomocną dłoń.

W ramach wolontariatu odwiedziliśmy Salon GLAMUR. Wykonywaliśmy prace porządkowe.  

Oprócz obowiązków jest też czas na rekreację. Podczas lipcowego treningu wybraliśmy się do kina na film pt; „Spider-Man”, odwiedziliśmy też Galerię KOSMOS i graliśmy w kręgle.  Są wakacje więc pogoda wymarzona na spacery, wyjścia do  Aqaparku. Bardzo lubimy pluskać się w wodzie. Podczas ostatniego wyjścia na basen było naprawdę SUPER, wróciliśmy opaleni i szczęśliwi. Szkoda, że czas naszego pobytu w mieszkaniu treningowym tak krótko trwa.  Z utęsknieniem czekamy na sierpniowy trening.

WSZYSTKIM  POZOSTAŁYM  GRUPOM  ŻYCZYMY  POWODZENIA  i MIŁYCH  WAKACJI !

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt