IX trening w mieszkaniu wspomaganym

Styczeń był równie aktywny jak wszystkie pozostałe miesiące naszego pobytu w mieszkaniu. O tym, że jesteśmy wspaniałymi kucharzami już chyba wszyscy wiedzą dlatego nie będziemy się tym znowu chwalić. Tym bardziej, że w tym miesiącu nie eksperymentowaliśmy z nowymi przepisami, a jedynie doszkalaliśmy się w tym czego nauczyliśmy się do tej pory. W zdrowym Ciele zdrowy duch – styczeń upływał nam pod znakiem dbania o swoją kondycję. Wybraliśmy się na basen, bardzo dużo spacerowaliśmy. Był to także czas obfitujący w wydarzenia kulturalne. Uczestniczyliśmy w Warsztatach w Pracowni Niebanalnie Kreatywnej, Koncercie Kolęd, wyszliśmy też do kina na film Jumangi. Wspólnie z naszymi przyjaciółmi obchodziliśmy urodziny Michała, który na co dzień uczestniczy w treningu na sąsiednim mieszkaniu. Wieczorami przy wspólnej herbacie mieliśmy o czym rozmawiać, tyle się działo. No to teraz czas na planowanie lutego. Do zobaczenia!
Galeria:
 
alt Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.