×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but zmtw/galeria_wspomagane/grupa1li is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

VII Trening w mieszkaniu wspomaganym

Listopad był czasem niezwykle aktywnym. Braliśmy udział w wielu imprezach organizowanych na terenie naszego miasta i nie tylko. Udzielaliśmy się także charytatywnie. Ale o tym wkrótce. 11 listopada uczestniczyliśmy w obchodach 101 rocznicy odzyskania niepodległości zorganizowanej w Jamnie. To co się tam odbywało sprawiło na nas ogromne wrażenie. Historii nigdy za wiele dlatego wybraliśmy się na spotkanie w salonie historycznym pod Hotelem Gromada. Listopad zapowiada zbliżające się święta. A jak święta to pierniki – byliśmy na warsztatach dekorowania tych korzennych przysmaków, gościliśmy także w Pracowni Niebanalnie Kreatywnej na warsztatach świątecznych. Czynimy dobro bo wierzymy że to dobro do nas wraca ze zdwojoną mocą dlatego nie mogło nas zabraknąć w Biedronce na zbiórce żywności – oczywiście wystąpiliśmy tam w charakterze wolontariuszy. Jeżeli chodzi o utrzymanie gospodarstwa domowego w należytym porządku to wszyscy spisaliśmy się na medal. Nasze mieszkanie lśniło czystością a w kuchni zawsze unosił się przepiękny aromat gotowanych potraw. Naszym małym sukcesem jest zorganizowanie wieczoru włoskiego.
 
Galeria:
{gallery}zmtw/galeria_wspomagane/grupa1li{/gallery}
 
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.