Ósmy trening grupy IV

Coraz bliżej święta…Wszędzie czuć już atmosferę rodzinnych świąt, mimo  to w mieszkaniu treningowym z uśmiechami na twarzy zjawili się Klaudia, Ewa, Magda, Wiesław i  Wioleta. Wszyscy chętni do pracy i otwarci na nowe wyzwania .
 
Z racji tego, że pozostałe grupy zrobiły już generalne porządki to grupa IV miała więcej czasu, aby delektować się atmosferą świąteczną. Oprócz wykonywania codziennych obowiązków (przygotowanie posiłków, sprzątanie , pranie , prasowanie)  dużo rozmawiano o świętach spędzanych w domach rodzinnych.
 
Nasi beneficjenci nauczyli się robić orzechy w karmelu, piec świąteczne ciasteczka i muffinki. Przez cały czas w tle leciały kolędy, świeciły się lamki na choince i pachniało pomarańczami i cynamonem. To były dni podczas, których nasza młodzież dużo rozmawiając ze sobą  mogła się jeszcze bardziej poznać i zbliżyć do siebie.
 
Tę magię świąt wzbogaciły również spacery do pięknie oświetlonego parku. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że był to wyjątkowy trening .
Wesołych Świąt i dużo wspaniałości w Nowym Roku życzą Klaudia, Ewa, Magda, Wiesiu i Wiola
Galeria:
 
 
alt Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.