Ósmy trening grupy III

HO HO HO MERRY CHRISTMAS !!!! To my Tomek, Beata, Michał, Ewa i Basia. W świątecznym nastroju spotkaliśmy się na ostatnim treningu w roku 2019. Mile zaskoczył nas wystrój mieszkania i zapach pierników jaki zastaliśmy tuż po przybyciu. Taka atmosfera przyczyniła się do tego, że z radością zaangażowaliśmy się w codzienne obowiązki. ‘
 
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Umiemy już bez problemu przygotować posiłki takie jak śniadanie, czy kolacja. Obiady wolimy jednak robić jeszcze pod okiem trenerów. Sprzątanie to dla nas pikuś nawet sprzątając przestawiamy szafy, żeby dotrzeć do każdego zakamarka. Listę zakupów przygotowujemy sami, a potem wraz z trenerem robimy zakupy. Pranie najchętniej w naszej ekipie robi Beata, ale czasem daje nam też posiąść tę umiejętność.
Ogólnie na treningu jest super i ciągle uczymy się czegoś nowego. Tym razem nauczyliśmy się piec keksy, które później zabraliśmy do domu na święta. Mniam pewnie będą przepyszne. Rozmawialiśmy też dużo o tradycjach świątecznych i śpiewaliśmy kolędy.
 
Wesołych Świąt i do zobaczenia w Nowym 2020 Roku!
 
Galeria:
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.