Śiódmy trening grupy IV

Hip, hip hurra!!!! W końcu jesteśmy razem!!!! Magda, Klaudia, Wiesław, Ewa i Wioletta. Tak dawno się nie widzieliśmy i trzeba to przyznać, że bardzo się za sobą stęskniliśmy. Te kilka miesięcy zbliżyło nas.

Czujemy się jakbyśmy byli rodziną i bardzo lubimy spotykać się w mieszkaniu treningowym, w którym oprócz nauki samodzielności uczymy się tolerancji, szacunku wobec siebie i współpracy w grupie. Przychodząc na ten trening nie spodziewaliśmy się, ze czeka nas tyle niespodzianek.

Po pierwsze trenerzy wyznaczyli nam zadania, aby każde z nas codziennie samodzielnie od początku do końca przygotowało jakiś posiłek. Po drugie mieliśmy okazję wyjść na wystawę do Salonu Historycznego gdzie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat tego co działo się w Koszalinie podczas wojny i krótko po niej.

Poza tym gościliśmy u nas Panią Ewę z bardzo ciekawymi warsztatami. Ten trening był również świetną formą usamodzielniania się. Obowiązki domowe wykonujemy już szybciej i dokładniej, sprzęt gospodarstwa domowego obsługujemy coraz śmielej, a poza tym rozwijamy się bardzo kulinarnie, co później wykorzystujemy w domach rodzinnych. 

                                Było super. Czekamy na więcej.

Galeria:
 
 
alt Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.