Szósty trening grupy IV

           15-stego października w mieszkaniu treningowym zagościliśmy my: Ewa, Wiesiu, Klaudia, Magda i Wiola. Czas tak szybko biegnie, że czujemy jakbyśmy tu byli przez cały czas.
W drodze do mieszkania zrobiliśmy zakupy w Lidlu uzupełniając tym samym zapasy w lodówce i w szafkach i planując przy okazji obiad na następny dzień.

            Po przyjściu na miejsce Wiesiu, Magda, Ewa i Klaudia zabrali się za przygotowanie obiadu i nakrywaniem stołu, a Wiola wstawiła pościel z poprzedniej grupy do prania.
Taka organizacja pracy pozwala nam zaoszczędzić dużo czasu.
Po obiedzie rozpakowaliśmy swoje bagaże i nawlekliśmy świeżą pościel zaczynając tym samym kolejny tydzień usamodzielniania.
 
            Przez te kilka dni pracowaliśmy bardzo intensywnie: gotowaliśmy, sprzątaliśmy, korzystaliśmy ze sprzętu AGD, prasowaliśmy itp. Oczywiście mieliśmy trochę czasu dla siebie wtedy spędzaliśmy go na spotkaniach z sąsiadami (np. wspólna kolacja, czy spotkania na wieczornych pogaduszkach) na malowaniu, graniu w planszówki czy np. wyjściu na kręgle.
 
            Czas mieliśmy wypełniony po brzegi. Było naprawdę super. Jesteśmy mega zadowoleni, że możemy się tu rozwijać i zdobywać wiele ciekawych doświadczeń, które już wykorzystujemy w swoich domach.
Nawet nie wiadomo kiedy czas na treningu tak szybko zleciał. Do zobaczenia niebawem
!
Galeria:
 
 
alt Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.