Piąty trening grupy III

Po długiej przerwie w mieszkaniu treningowym spotkali się Misiek, Beatka, Ewa, Tomaszek i Basia. Wszyscy uśmiechnięci i pełni wigoru. Ledwo przekroczyli próg mieszkania, od razu zabrali się za wykonywanie obowiązków,  od których zaczyna się każdy z treningów. Dziewczyny prasowały pościel, a potem nawlekały ją na kołdry i poduszki, Panowie zaś zabrali się za wypakowywanie swoich bagaży. Po wykonaniu tych zadań uczestnicy powkładali do lodówki i szafek zakupy zrobione w drodze z pracy i zabrali się za przygotowanie posiłku.
Każdy kolejny dzień roboczy w  mieszkaniu treningowym wyglądał podobnie. Toaleta poranna, praca, zakupy, gotowanie, sprzątanie itd. Miłym zaskoczeniem jednak był weekend. Po pierwsze można było długo pospać, po drugie po wykonaniu obowiązków Pani Kasia zabrała nas na zakupy do sklepu odzieżowego, gdzie udało nam się wybrać kilka ciekawych ciuszków. Popołudniu wraz z sąsiadami wyszliśmy na kręgle i lody. To był super dzień. Na koniec tak miłego dnia upiekliśmy drożdżówkę do niedzielnej kawki. W niedzielę mieliśmy labę od wszelakich obowiązków. Oglądaliśmy tv, układaliśmy puzzle i graliśmy w gry planszowe. Wieczorem ogarnęliśmy mieszkanie i spakowaliśmy bagaże. To był super trening.
 
Galeria:
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 

Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.