Piąty trening grupy II

Długa, wakacyjna przerwa rozleniwiła nas troszkę, niemniej jednak wszyscy staraliśmy się uczestniczyć w zadaniach jakie stawiali przed nami trenerzy. Dbaliśmy o swój wygląd podczas porannej i wieczornej toalety, gotowaliśmy obiady, sprzątaliśmy mieszkanie. Wolne chwile spędzaliśmy na wieczornych spotkaniach z sąsiadami, bądź odpoczywaliśmy tak jak każdy z nas lubi (Agnieszka malowała, Mateusz i Kasia słuchali muzyki, Robercik drzemał, a Gosia udawała się na pogaduszki do koleżanek z sąsiedztwa). Staraliśmy się, aby w mieszkaniu oprócz ładu i porządku panowała spokojna i rodzinna atmosfera. Podczas naszego pobytu w mieszkaniu treningowym odwiedziła nas również Pani Ewa, która rozmawiała z nami o wakacjach i pozytywnych relacjach. Takie spotkania bardzo dobrze wpływają na komunikację między nami. Staramy się sobie nawzajem pomagać i nie kłócić się. Każdy taki trening wpływa na wzmocnienie więzi między nami.
 
 
Galeria:
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 

Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.