Szósty trening grupy I

Wrześniowy trening grupy pierwszej rozpoczął się od zrobienia zakupów w drodze z pracy. Musieliśmy szybko zdecydować się co zjemy na obiad i jaki posiłek zaplanujemy na dzień następny. Znamy już swoje możliwości i szybko ustaliliśmy co nam będzie do tego potrzebne. Po przybyciu do mieszkania rozpakowaliśmy swoje bagaże i zabraliśmy się za przygotowanie posiłku. Później czekały nas obowiązki, dnia codziennego: pranie, prasowanie, sprzątanie itp. Na szczęście jesteśmy zgraną ekipą i szybko radzimy sobie  wykonywaniem zadań. Zawsze robimy to pod okiem i wsparciem z strony trenera.
            Mimo tego, że dobrze się znamy i lubimy nie zawsze między nami panuje sielska atmosfera.  Czasami trudno nam się porozumieć, wtedy  pomagają nam trenerzy jak i Pani Ewa, która przychodzi do nas z warsztatami.
            Kolejny trening minął nam bardzo szybko, bowiem czas mieliśmy wypełniony po brzegi. Nauczyliśmy się gotować nowych potraw, cały czas trenujemy obsługę sprzętu domowego i uczymy się pracy w zespole. Czujemy się coraz bardziej samodzielni. Dziękujemy!
 
Galeria:
 
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.