IV Trening w mieszkaniu wspomaganym

Lipiec był dla nas czasem niezwykle aktywnym. Piękna pogoda pozwalała nam na wiele wyjść i spotkań towarzyskich. W jeden z weekendów wybraliśmy się w niezwykłą podróż. Jej celem było zwiedzenie pięknego, nadmorskiego miasta Kołobrzeg. Zobaczyliśmy tam latarnie morską, spacerowaliśmy po molo . To właśnie tam mieliśmy okazję płynąć statkiem „Pirat”. Z wyprawy tej wróciliśmy zmęczeni i bardzo szczęśliwi. Kolejną atrakcją, która zrobiła na nas niesamowite wrażenie był pokaz ogni Fireshow. Wraz z mieszkańcami mieszkania treningowego przy ul. Budowniczych wybraliśmy się Festiwal Kulinarny Ulica Smaków – Kuchnia Romska. Bawiliśmy się świetnie! Nie zapominaliśmy o naszych codziennych obowiązkach – pranie, sprzątanie, gotowanie - to wszystko wychodzi nam coraz lepiej.

 
Galeria1:
Galeria2:


 
 
 
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.