Trzeci trening grupy I

Trening grupy I odbył się w dniach 11-18.06.2019. Jak już wiadomo nasz grupa składa się z samych Pań. Każda z nas chętnie uczestniczy w projekcie, podczas treningu wykonując prace porządkowe czy biorąc udział w zajęciach kulinarnych.
Staramy się, aby wszystko było zrobione sprawnie i dokładnie. Nad tym wszystkim czuwają zawsze nasze trenerki, udzielając nam wskazówek i porad.

Podczas tego treningu nauczyłyśmy się gotować różne zupy, robić sałatkę brokułową i piec ciasto. Same segregowałyśmy ubrania do prania i uruchamiałyśmy pralkę. Planowałyśmy posiłki do przyrządzenia, których wracając z pracy robiłyśmy potrzebne zakupy. Wolny czas spędzałyśmy na spacerach i rozmowach przy kawce.

Oczywiście nie do końca zawsze jest tak miło i wesoło. Kobiety, jak to kobiety czasami mają problem w komunikacji, i tak też bywa w naszej grupie.
Na szczęście mamy osoby, które mogą nam w tym pomóc, są to nasze trenerki i Pani Ewa, która odwiedza nas i rozmawia z nami o prawidłowych relacjach w grupie.

Każdy taki trening jest dla nas kolejnym wyzwaniem. Chcemy więcej!!!!
 
Galeria:
 
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.