Czwarty trening grupy I

W dniach 09-15.07.2019 r. ponownie do mieszkania treningowego zawitała grupa I. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni, że znów możemy razem pomieszkać i spędzić wiele fajnych chwil.

Jak podczas każdego z treningów szlifowaliśmy swoją samodzielność. Każdy z nas podczas takiego treningu zdobywa nowe umiejętności, tak było i teraz np. Renia nauczyła się włączać pralkę, Małgosia świetnie segreguje pranie wg kolorów, Beatka wie jak upiec rogaliki drożdżowe, a Patrycja umie przygotować sałatkę z tortellini.

Codziennie robiliśmy zakupy z wcześniej ustaloną listą, sprzątałyśmy mieszkanie, gotowałyśmy różne smaczne dania, a wieczory spędzałyśmy grając w gry planszowe, rozmawiając z trenerami lub oglądałyśmy babskie filmy podjadając przy tym popcorn. Coraz trudniej nam wracać do domu rodzinnego… Tak tu fajnie!
 
Galeria:
 
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.