Trzeci trening grupy II

To my Robert, Gosia, Mateusz, Kasia i Agnieszka grupa II. Spotkaliśmy się ponownie w mieszkaniu projektowym, aby spędzić ze sobą kilka dni i nabyć nowe umiejętności.
Podczas tych kliku dni treningu nauczyliśmy się robić kefiry i sałatki owocowe, upiekliśmy ciasto drożdżowe i pizzę.
Zrobiliśmy schab w sosie pieczarkowym i ugotowaliśmy zupę warzywną. Czyli nabyliśmy bardzo dużo nowych umiejętności kulinarnych.
Oprócz tego oczywiście codziennie dzieliliśmy się obowiązkami domowym czyli: sprzątaniem po posiłkach, myciem naczyń, sprzątaniem pokoi, łazienki, kuchni, zamiataniem i myciem podłóg itp.
Nauczyliśmy się również uruchamiać pralkę, prasować pościel i myć okna. Oczywiście codziennie też doskonalimy swoje umiejętności z zakresu dbania o swój wygląd.
Nasze życie projektowe, to nie tylko obowiązki. Czas wolny spędziliśmy na spacerach i wspólnych rozmowach.
W Boże Ciało wybraliśmy się również na grilla wraz z koleżankami i kolegami z mieszkań treningowych i wspomaganych. Była to świetna zabawa.
Trening to super sprawa, już nie możemy się doczekać kolejnego.
 
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 

Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.