Drugi trening grupy IV

W dniach 04-11.06.2019 w mieszkaniu treningowym przy ul. Grunwaldzkiej 20 po raz kolejny spotkali się uczestnicy z grupy IV czyli: Wiesiu, Ewa, Klaudia, Madzia i Wiola.
Codziennie wracając z pracy robiliśmy zakupy, które dzień wcześniej wpisywaliśmy na listę zakupów. Po powrocie do domu, odgrzewaliśmy sobie obiad, a potem robiliśmy porządki.
Musieliśmy też wstawić swoje ubrania do prania, a po ich wyschnięciu wyprasować je. Każde takie zadanie jest dla nas nauką samodzielności, z czego bardzo się cieszymy.
Podczas treningu odwiedziła nas Pani Ewa, która przeprowadziła z nami warsztaty. Każde spotkanie z Panią Ewą pozwala nam się bliżej poznać i sprawia, że łatwiej umiemy współpracować w grupie.
Oczywiście nas trening to nie tylko gotowanie, pranie i sprzątanie. Mamy też czas wolny, podczas którego możemy spotkać się ze znajomymi, pograć w gry planszowe lub wyjść na spacer.
Tym razem bardzo dużą niespodziankę sprawiła nam Pani Patrycja, która zabrała nas do muzeum
i do kina. Sprawiła nam tym samym wiele radości.
            Fajnie jest na treningu, z niecierpliwością czekamy na następny.
 
 
 
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.