Trzeci trening grupy III

Hurra w końcu przybyliśmy do mieszkania treningowego. To MY!!! Beata, Tomek, Basia, Misiek i Ewa. Kolejny tydzień podczas, którego milo spędziliśmy ze sobą czas, ucząc się wielu ciekawych rzeczy.
Każdego od dnia już od rana czekały nas obowiązki, którymi dzieliliśmy się po równo. Oczywiście najpierw każdy z nas umył się i ubrał.
Następnie nasze koleżanki nakrywały do stołu i przygotowywały śniadanie, a my mężczyźni sprzątaliśmy po posiłku. Po pozamiataniu i umyciu podłóg wraz z trenerem ruszaliśmy do pracy.
Po pracy zakupy, obiad, przygotowanie posiłku na dzień następny, porządki, pranie itp. I tak mijał nam dzień za dniem. Wieczory spędzaliśmy grając w gry planszowe lub spotykając się z sąsiadami.
Dodatkową atrakcją tego treningu była renowacja foteli. Pod okiem Pani Ani poszło nam to sprawnie i szybko. A fotele pięknie prezentują się teraz w naszych pokojach.
Niestety nadszedł czas powrotu do domu …
Dobrze, że zawitamy tu jeszcze przed wakacjami.

 

 
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 

Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.