Drugi trening grupy III

W dniach 28.05-03.06.2019 po raz drugi odbył się trening grupy III. Przez cały ten czas w powietrzu czuć już było zbliżające się lato, dlatego też chętnie po pracy wracaliśmy spacerkiem do mieszkania,
robiąc po drodze zakupy w pobliskim sklepie.
Po powrocie z pracy szybko i sprawnie z uśmiechem na twarzach przygotowywaliśmy obiad i robiliśmy porządki, po to aby mieć więcej czasu wolnego na odpoczynek.
Wolny czas spędzaliśmy spacerując, grając w gry planszowe i spotykając się z kolegami i koleżankami z sąsiedniego mieszkania.
Podczas naszego treningu swoje 40 urodziny obchodziła Ewa. Dlatego specjalnie dla niej upiekliśmy biszkopt, z którego zrobiliśmy przepyszny tort.
Ewa była bardzo wzruszona i cieszyła się z takiej niespodzianki.
W niedzielę część uczestników wybrała się do kościoła, a w tym czasie pozostali sprzątali swoje pokoje, kuchnię i łazienkę.
Po obiedzie spakowaliśmy swoje bagaże, ponieważ dnia następnego czekał nas powrót do domu.
Ostatni wieczór spędziliśmy na rozmowach o naszych wrażeniach z tego treningu. Każdy z nas uważa, że było fajowo.
 

 

 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.