Kwiecień - Za nami kolejny trening...

Za nami kolejny trening Decyzja +Doświadczenie = Autonomia (1.04.2022 – 30.04.2022) w mieszkaniu wspomaganym przy ulicy Hołdu Pruskiego w tym miesiącu bardzo dużo się u Nas działo. Podczas treningu zawsze realizujemy wszystkie czynności dnia codziennego dbamy o czystość i estetykę w naszym mieszkaniu  a w tym miesiącu skupiliśmy się na świątecznych porządkach.  Dziewczyny zajęły się oknami, oraz kuchnią,  a chłopcy odkurzaniem najmniejszych zakamarków naszego mieszkania, prasowaniem  oraz  sprzątaniem  klatki schodowej, bo to przecież to nasze wspólne dobro. W ferworze prac nie zapomnieliśmy o przyjemnościach, pewnej soboty wybraliśmy się z panią Iwonką do Mielna  na długi spacer  pogoda Nam dopisała,   po spacerze  deser, było fantastycznie, cały czas dbamy o nasze sylwetki bo lato  tuż tuż i bardzo dużo chodzimy i nie zapominamy o gimnastyce.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<