Luty mimo iż ma tylko 29 dni był dla nas...

Luty mimo iż ma tylko 29 dni był dla nas bardzo pracowity i intensywny bardzo dużo czasu poświęciliśmy na dbanie o mieszkanie  wspólne postanowiliśmy że w każdy poniedziałek będziemy  generalne sprzątać, przygotowując się w ten sposób do wiosny oraz Świat, ale nie samym sprzątaniem żyje człowiek znaleźliśmy także czas na przyjemności a było ich sporo. W lutym wybraliśmy się do teatru sztuka naprawdę przypadła nam go gustu, wybraliśmy się także do kawiarni ,,Koci miętka”. Było także szaleństwo w kuchni z panią Agnieszką piekliśmy pączki z okazji ,,Tłustego czwartku” pani Helenka pokazała nam jak prawidłowo zwijać rogaliki, Było naprawdę pysznie. W całym tym szaleństwie nie zapominamy że w zdrowym ciele zdrowy duch kontynuujemy nasz popołudniowe spacery, przestrzegamy diety i w związku z tym bardzo dużo spacerujemy  na Góra Chełmska, Wodną Dolinę.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<