Styczeń 2022

W tym roku stawiamy na zdrowie wspólnie postanowiliśmy, ze będziemy dużo ćwiczyć, dużo spacerować po urokliwych zakątkach naszego miasta. W czasie treningu bardzo dużo czasu poświęcamy na poznawanie i przygotowywanie nowych potraw oraz deserów bardzo lubimy eksperymentować w kuchni  sprawia nam to ogromną przyjemność nowym przepisem, z którym się zapoznaliśmy było ciasto rafaello wyszło nam naprawdę smaczne dziewczyny zaszalały w kuchni, natomiast chłopcy  z Monią przygotowali rogaliki  z marmoladą. Wszystko wyszło nam bardzo pyszne. Oczywiście praca w kuchni sprawia nam wiele przyjemności, ale nie zapominamy o mieszkaniu, w którym zawsze jest coś do zrobienia i z ogromną dokładnością sprzątamy najmniejsze zakamarki naszego mieszkania.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<