Zaczęliśmy od planowania i ustalenia co możemy przygotować...

Rozpoczęliśmy przygotowania do okresu świątecznego pełną parą. Zaczęliśmy od planowania i ustalenia co możemy przygotować na święta i postanowiliśmy że w tym roku przygotujemy pierogi oraz pierniczki. Wybraliśmy się na zakupy aby zakupić potrzebne produkty. Lecz zanim zabraliśmy się do pracy postanowiliśmy udekorować nasze mieszkanie ubraliśmy choinkę, zawiesiliśmy w oknach lampki.Mieszkanie wygląda pięknie. 6 grudnia wypadły Mikołajki i z tej okazji wybraliśmy się na kręgle, było cudownie, odwiedziliśmy centrum handlowe w którym poznaliśmy nową zimową grę - curling, następnie zabraliśmy się za pieczenie i dekorowanie pierniczków uważam że wyszły nam naprawdę pyszne. No i pierogi z tymi było troszkę problemów ale efekt końcowy był zadawalający. Oczywiście nie obyło się bez generalnych porządków w kuchni, a w sprzątaniu ekspertem okazała się Karolina i Dorotka dziewczyny pracę wykonały na medal. Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<