W wolnych chwilach spacerujemy po naszym mieście...

Podczas pobytu na treningu realizowaliśmy wszystkie czynności dnia codziennego: wcielamy w życie   segregowanie odpadów czasami popełniamy błędy ale  idzie już nam całkiem dobrze. Mistrzem w segregowaniu odzieży oraz rozwieszaniu na suszarkę jest Marcin. Karolina ćwiczy obsługę pralki, oraz pranie ręczne. Przygotowywaliśmy ciekawe posiłki i poznawaliśmy coraz to nowe przepisy na ciekawe potrawy, które wykorzystamy w swoich domach, bardzo dobrze wychodzą nam wypieki a zwłaszcza rogaliki i faworki.


Pamiętamy i dbamy o czystość w naszym mieszkaniu. W wolnych chwilach spacerujemy po naszym mieście. Jesteśmy stałymi bywalcami Góry Chełmskiej, Parku Książąt Pomorskich, cały czas poznajemy nowe zakątki naszego pięknego miasta pamiętając o zasadach bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<