Październik był dla nas bardzo intensywny...

Kontynuowaliśmy założenia projektu, każdego dnia dbamy o estetyczny wygląd naszego pięknego mieszkania, systematycznie porządkujemy nasze pokoje oraz przestrzeń wspólną nie zapominając o dokładnej dezynfekcji. W tym miesiącu poznaliśmy przepisy na koleje ciekawe i smaczne  potrawy, które przy pomocy pań instruktorek przygotowaliśmy w naszym mieszkaniu a były między innymi: pierogi ruskie - wcale nie takie trudne bo przecież nie święci pierogi lepią, sałatka z grillowanym kurczakiem- coś dla pięknej figury chińszczyzna, pyszne ciasto drożdżowe oraz faworki - coś dla duszy. Ten miesiąc był dla nas bardzo intensywny wpadliśmy na weekend do Międzyzdrojów, odwiedziliśmy aleję gwiazd, pooddychaliśmy morskim powietrzem odwiedzaliśmy także nasze koszalińskie ulubione miejsca, kręgielnie, kino, oraz cały czas pamiętamy o przestrzeganiu diety i w związku z tym bardzo dużo spacerujemy i uprawiamy nordic walking.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<