Pod okiem trenerów przygotowywaliśmy posiłki...

W tym czasie zrealizowaliśmy wiele zadań mających na celu przygotowanie nas do wypełniania podstawowych obowiązków domowych. W pierwszych dniach odbyło się zapoznanie z trenerami. Na początku przypomnieliśmy sobie regulamin panujący w mieszkaniu wspomaganym, następnie rozmawialiśmy na temat naszych hobby i zainteresowań, oraz wspólnie zaplanowaliśmy jadłospis. Pod okiem trenerów przygotowywaliśmy posiłki (obiad, kolacja, śniadanie) przygotowywaliśmy stół do posiłków i sprzątaliśmy mieszkanie, obsługiwaliśmy sprzęt AGD. Uczyliśmy się utrzymywać porządek w swoim otoczeniu, dokonywaliśmy zakupów w supermarkecie, oraz podejmowaliśmy decyzję o spędzaniu czasu wolnego. Popołudniami chodziliśmy na spacery do Wodnej Doliny oraz na Górę Chełmską.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<