Za nami kwiecień 2022

Od soboty do soboty, czas nie stoi w miejscu. Za nami kolejny miesiąc, który wykorzystaliśmy na nauce empatii, wyrozumiałości, zrozumieniu, że nie każdy ma tyle szczęścia co my. Czas, który został nam dany doskonaliliśmy na wszystkie nabyte do tej pory umiejętności, tworząc codzienny jadłospis uczyliśmy się swoich kulinarnych upodobań – przecież nie każdy wszystko lubi, nie każdy wszystko je. Wiedza ta przydała nam się podczas regularnego tworzenia listy potrzebnych artykułów spożywczych na podstawie której robiliśmy zakupy w pobliskich sklepach. Wolny czas spędzaliśmy na wspólnych spacerach, podczas których szukaliśmy pierwszych oznak wiosny. A pogoda była sprzyjająca. Wybraliśmy się do Aquaparku aby zregenerować siły. Wieczorami wspólnie zasiadaliśmy do stołu i przy kubku gorącej herbaty omawialiśmy mijający dzień. I tak minął miesiąc - bardzo szybko i przyjemnie chociaż nie zawsze było łatwo.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<