Tydzień za tygodniem i miesiąc styczeń 2022

Tydzień za tygodniem i miesiąc styczeń minął nam w okamgnieniu. Dni wyglądały podobnie: czynności porządkowe, higieniczne, trening ekonomiczny, czy wspólne spędzanie wolnego czasu. Oczywiście wiele czynności mamy opanowane do perfekcji jak trening kulinarny. Z pod naszych rak wychodzą nie tylko słodkości, ale również można powiedzieć „arcydzieła” takie jak pierogi i to z różnym nadzieniem, naleśniki, kopytka i wiele innych smakołyków.W weekendy robimy generalne porządki, po nich umilamy sobie czas wyjściem do kawiarni na małe co nieco, czy wypad do Mielna. Pooddychałyśmy jodem i podziwialiśmy morze i sprawdziłyśmy czy woda jest mokra. Oprócz porządków i przyjemności, dużo rozmawiałyśmy o pomaganiu innym, do tych tematów skłonił nas zbliżający się dzień Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Pobyt w mieszkaniu zbliża nas do siebie, ale również podejście do wielu spraw.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<