Listopadowe zakupy 2021

Nasze wspólne mieszkanie, otwierają nam serca i oczy. Zakupy – wspólnie wykonana lista potrzebnych produktów, wybieranie sklepu, który jest bliżej czy ten dalej. Kuchenne szaleństwa są naszą domeną, od tary borówkowej poprzez „ oszukane gołąbki”. A to co nam zostaje w nadmiarze, dzielimy się z innymi, zostawiając w „Szafie od serca”.


Znalazłyśmy czas na zabiegi kosmetyczne, aby ładniej, estetycznie wyglądać, ale przede wszystkim podobać się sobie.

 Brałyśmy udział w XV Mistrzostwach Bowlingowych, organizowanych przez PSONI koło w Koszalinie. Do wspaniałej formy, przyczyniły się ćwiczenia, a ćwiczymy prawie codziennie: rozciągamy, wymachujemy kończynami, przeciągamy i zginamy w możliwy tylko sposób. A efekty widać…


Św. Andrzej przygnał nam zabawę i wróżby, więc wykorzystałyśmy to na lanie wosku i z ciekawością czekałyśmy co sobie wywróżymy. Dzień zakończyłyśmy przy zasłużonych słodkościach.

Dobrze jest dużo umieć, i tego się uczymy.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<