Sierpień był dla nas miesiącem odpoczynku...

Sierpień był dla nas miesiącem odpoczynku, odpoczywaliśmy w domach przez dwa tygodnie, pełni zapału i energii wróciliśmy siedemnastego sierpnia. Trening rozpoczęliśmy gruntownymi porządkami całego mieszkania, w między czasie pielęgnowałyśmy ogród sensoryczny znajdujący się przy Warsztatach Terapii Zajęciowej nr 1, wyrywałyśmy chwasty ( zastałyśmy istna dżunglę), zbierałyśmy pomidory i słodkie borówki, z połowy wiadra bomby witaminowej w kuchni wyczarowałyśmy ciasto i dżem. W sierpniu nie zabrakło nam czasu na aktywność fizyczną, wycieczka na Górę Chełmską, była wyczerpująca ale warto było ze wzglądu na piękne widoki. Najważniejszym dla nas wydarzeniem  była całodniowa wycieczka do Szczecina. Samodzielnie kupiłyśmy bilety oraz wybrałyśmy miejsca, które chcemy zobaczyć. Odwiedziłyśmy między innymi Bramę Portową, Kościół Mariacki, Ogród różany, Budynek Telewizji Polskiej, Jasne Błonia, Zamek Książąt Pomorskich oraz na koniec wyprawy wypiłyśmy pyszną kawę w Galerii Kaskada. Do domu wróciłyśmy późnym wieczorem, zmęczone ale szczęśliwe- zapamiętamy tą wycieczkę na długo. By zregenerować siły następnego dnia wybrałyśmy się do Parku wodnego, woda była przyjemnie chłodna, idealna na nasze zmęczone nogi. Pod koniec sierpnia poszłyśmy świętować zakończenie wakacji do „Kociej Kawiarni” wypić kawę oraz wygłaskać przesłodkie koty.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<