Marzec - Jaki był nasz ostatni miesiąc?

To już jest koniec… Dopiero co przekraczaliśmy progi naszego mieszkania treningowego nr 2 a już musimy się z nim żegnać. Wielu z nas szykuje się na kolejną edycję, dla niektórych to już koniec.

Jaki był nasz ostatni miesiąc? Intensywny, kreatywnie i jak zawsze wesoło. Podsumowywaliśmy mijający rok wspólnej pracy przy samodzielnie upieczonych ciastach, robiliśmy nasze ulubione potrawy. Regularnie dokonywaliśmy zakupów według wcześniej przygotowanej listy zakupów. Pogoda dopisywała dlatego też wybraliśmy się na długi spacer po Górze Chełmskiej – wiosna tam jest cudowna! Udało nam się też wybrać do kina. Nie mogło zabraknąć generalnych porządków, tak by kolejnym mieszkańcom miło rozpoczynało się kolejną edycję. Do zobaczenia!!!


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<