Grudzień jest taki wyjątkowy...

Grudzień jest taki wyjątkowy. W powietrzu czuć aromat świeżo pieczonych pierniczków, zimowej herbaty z dodatkiem przypraw korzennych i pomarańczy. Ubraliśmy już choinkę, która będzie zdobiła nasze mieszkanie do przerwy świątecznej i przywita nas zaraz po niej. Nasze miasto nabiera już świątecznego uroku dlatego wybraliśmy się do pobliskiego parku na uroczyste włączenie iluminacji. Spotkaliśmy tam wielu muzyków grających kolędy i piosenki świąteczne na różnych instrumentach, świętego Mikołaja i Elfy.Śnieg, który padał nie zniechęcał nas do częstych spacerów w tamtej okolicy, a wręcz przeciwnie dodawał wiele uroku. W zimowe wieczory umilały nam czas nowe gry. To nasza ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Regularnie spisywaliśmy potrzebne nam produkty i dokonywaliśmy zakupów. Dbaliśmy o porządek w naszym mieszkaniu a także o własny wygląd zewnętrzny. Praliśmy, sprzątaliśmy, gotowaliśmy, a wszystko to szło nam bardzo sprawnie ponieważ praca zespołowa to nasza mocna strona. Do zobaczenia w Nowym Roku!


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<