Październik rozpoczął się wielkim wydarzeniem...

Październik rozpoczął się wielkim wydarzeniem! Wyruszyliśmy do Filharmonii Koszalińskiej, w której odbywała się Gala z okazji Dnia Koszalińskich Organizacji Pozarządowych. Spotkaliśmy tam wielu wspaniałych ludzi, wspólnie z uczestnikami placówek PSONI i beneficjentami mieszkań wspomaganych i treningowych odśpiewaliśmy na scenie nasz hymn. Spacerując czuć na policzkach jesienny chłód. Dłuższe spacery zamieniliśmy na wspólnie spędzany czas w mieszkaniu. Gry planszowe, kalambury przy kubku gorącej herbaty to wspaniała okazja do długich rozmów sprzyjających integracji. Równo dzielimy się domowymi obowiązkami przez co nasza praca przebiega sprawniej. Zaczynamy gotować coraz to trudniejsze potrawy, nabieramy wprawy w wypiekaniu ciast.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<