Wrzesień w mieszkaniu treningowym nr 2 przebiegał aktywnie...

Wrzesień w mieszkaniu treningowym nr 2 przebiegał aktywnie i naprawdę kolorowo. W powietrzu czuć już nadchodzącą jesień, ale słonecznych dni nie brakuje co sprzyja długim spacerom i aktywności na Sportowej Dolinie. Chyba największą atrakcją tego miesiąca była wycieczka do Łaz i możliwość uczestniczenia w odbywających się tam warsztatach. Mieliśmy okazję wziąć udział w sesji fotograficznej, której efekty są oszałamiające. Nie mogliśmy też odmówić sobie spaceru brzegiem naszego pięknego polskiego morza. Chodny piasek i ciepłe podmuchy wiatru naładowały nasze akumulatory na najbliższe dni. Nie mogliśmy zapomnieć o naszych codziennych obowiązkach. Obiady planowaliśmy z wyprzedzeniem co ułatwiało nam sporządzanie listy zakupów. Sprzątanie jest naszą mocną stroną dlatego mieszkanie lśniło czystością.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<