W lipcu udało nam się zorganizować wyjście do Teatru...

Piękna słoneczna pogoda skłania nas do aktywności na świeżym powietrzu i nie tylko. W tym miesiącu udało nam się zorganizować wyjście do Teatru Muzycznego Adria. Musical, który tam zobaczyliśmy zrobił na nas ogromne wrażenie. Dyskutowaliśmy o nim do późnych godzin wieczornych. Spacerując ulicami naszego miasta pokusiliśmy się na zrobienie mini sesji zdjęciowej na tle murali. Była to ciekawa forma rozwijania naszych zainteresowań fotografią i sztuką. No ale nie samymi przyjemnościami człowiek żyje. Regularnie dokonujemy zakupów w pobliskich sklepach jednak przeliczanie pieniędzy sprawia nam trochę trudności. W zaciszu domowym przeprowadziliśmy trening finansowy, powoli, na spokojnie zapoznawaliśmy i utrwalaliśmy sobie wartość pieniądza tak by przy kolejnych zakupach było nam dużo łatwiej. Naszym kulinarnym wyzwaniem na lipiec były domowe gołąbki. Ich zapach roznosił się chyba na pół Koszalina, a ich smak był wspaniały.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<