Każda z grup regularnie tworzyła listę zakupów...

Maj to naprawdę piękny miesiąc. Dookoła pełno kwiatów, coraz więcej zieleni. W tym miesiącu wszystkie grupy postawiły na ruch – forma na lato sama się nie zrobi. Regularnie chodziliśmy na Sportową Dolinę – wspierały nas w tej podróży kijki nordic walking.  Jedna grupa wolała grać w kosza, inni wybierali piłkę nożną. Pewne jest jedno, wszyscy świetnie się bawili. Podczas gry dzieliliśmy się na mniejsze zespoły – ćwiczyliśmy w ten sposób umiejętność komunikacji, współpracę. Każda z grup regularnie tworzyła listę zakupów na podstawie której robiliśmy zakupy. Aktywność aktywnością, ale musimy się też wam do czegoś przyznać – czasem upiekliśmy coś słodkiego. To taka nagroda za rzetelne i dokładne wykonywanie naszych codziennych obowiązków domowych. Liczymy na to, że czerwiec będzie równie pogodny i da nam jeszcze więcej możliwości na spędzanie czasu.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<