Marzec - każdy z nas ma jeszcze cele do osiągnięcia...

Kończymy kolejny, ostatni już trening w naszym mieszkaniu treningowym. Podsumowaliśmy ostatni rok, naszego wspólnego życia. Omawialiśmy nasze nowo nabyte umiejętności jak i planowaliśmy co jeszcze przed nami. Każdy z nas ma jeszcze cele do osiągnięcia i wachlarz umiejętności do wyćwiczenia. Wiele rzeczy robiliśmy po raz pierwszy, nauczyliśmy się wielu nowych. Doświadczyliśmy jak to jest żyć bardziej samodzielne i odpowiadać za siebie.Mimo końcówki naszej przygody, jak zawsze robiliśmy zakupy, gotowaliśmy z nich obiady, wspólne śniadania i kolacje. Sprzątaliśmy nasze pokoje, teraz nawet dokładniej żeby zostawić czyste pomieszczenia następnym grupom. Codziennie dbamy też o siebie o własną higienę, ubrania i estetyczny wygląd. W wolnym czasie przygotowywaliśmy już ozdoby świąteczne, chodziliśmy na spacery korzystając z coraz ładniejszej pogody.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<