Luty - uczyliśmy się robić samodzielnie 2022...

Minął nasz kolejny trening na którym szlifowaliśmy swoje gospodarskie umiejętności. Przed gotowaniem obiadu, trzeba iść po zakupy, a jeszcze wcześniej zrobić listę potrzebnych rzeczy. Teraz już to wiemy. Przygotowywaliśmy posiłki doskonaląc swoje zdolności kulinarne, sprzątaliśmy mieszkanie dzieląc się obowiązkami. Robiliśmy sałatkę jarzynową, piekliśmy ciasto czekoladowe i pizze. Uczyliśmy się robić samodzielnie omlety do których obieraliśmy i przygotowywaliśmy owoce. Po wspólnym gotowaniu sprzątaliśmy kuchnię i zmywaliśmy naczynia, niektórzy potrafią włączyć zmywarkę.Uczyliśmy się wspólnego spędzania czasu, współpracy i kompromisów. Dla relaksu spędzaliśmy czas przed telewizorem, rysując i malując coraz ciekawsze prace. Czas który razem spędzamy, zawsze jest bardzo intensywny i ciekawy.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<