Listopad to już czas myślenia...

Listopad to już czas myślenia o zimie jak również o zbliżających się świętach. Przygotowania zaczęliśmy od mycia okien i zawieszania na nich zimowych ozdób. Generalne porządki objęły wszystkie pomieszczenia. Zaglądaliśmy na wszystkie półki szaf i pod łóżka. Zrobiliśmy też „świąteczne” zakupy na pierniki, które będziemy piekli. Oczywiście dbamy o naszą przestrzeń, porządkując i dbając o nasze mieszkanie. Uczymy się obsługiwać sprzęty potrzebne w kuchni. Doskonalimy nasze umiejętności kulinarne oraz uczymy się gotować nowe potrawy. Teraz przygotowujemy menu świąteczne. Mieszaliśmy warzywa na sałatkę i robiliśmy pierogi, ale też tosty z serem, które coraz sprawniej przygotowujemy. Na następnym treningu będziemy piec świąteczne ciasteczka i pierniki, czego już się nie możemy doczekać.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<