Wrzesień rozpoczęliśmy od intensywnych przygotowań...

Po wakacjach wróciliśmy na warsztaty i do ŚDS-u. Wrzesień rozpoczęliśmy od intensywnych przygotowań do Ogólnopolski Integracyjnych Warsztatów Artystycznych w Łazach, w których braliśmy udział. Uczestniczyliśmy w różnych warsztatach, spacerowaliśmy po plaży i bawiliśmy się na dyskotece.

Korzystając z ciepłych dni, staramy się aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Świetnie się do tego nadają leśne szlaki czy siłownie na świeżym powietrzu. Doskonalimy umiejętność chodzenia z kijkami.

 Dbamy o nasze mieszkanie, codziennie sprzątamy po sobie. Pierzemy ubrania, wcześniej oddzielając ciemne od jasnych. Wieszanie go na suszarce, wcale nie jest takie proste, a składanie dużych poszew i prześcieradeł musimy jeszcze poćwiczyć.


Uczymy się gotować nowe potrawy, ale tez lubimy stare i sprawdzone przepisy. Doskonale nam wychodzą zapiekanki, i uczymy się piec coraz to nowe ciasta. Dni mijają nam bardzo szybko. Wieczorem, po kąpieli zazwyczaj odpoczywamy przy telewizorze... i bardzo szybko zasypiamy, po dniach pełnych wrażeń.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<