Czerwiec uraczył nas ładną pogodą i słońcem...

Czerwiec uraczył nas ładną pogodą i słońcem. Korzystając z uroków lata, a trochę ratując się przed upałem weekendy spędzaliśmy na świeżym powietrzu, spacerując i chowając się w cieniu drzew. Uczymy się samodzielnie podejmować decyzje i dbać o siebie, oczywiście pod czujnym okiem trenerów. W grupie rozdzielamy obowiązki, dbamy o siebie nawzajem. Na piesze wycieczki musieliśmy zabrać ze sobą wodę, kanapki lub  przekąski. Fajnie jest jak pani za nas wszystko zorganizuje, jednak gdy sami mamy się spakować na wyjście to nie zawsze udaje się nam zabrać wszystkie potrzebne rzeczy. Uczymy się i w praktyce doskonalimy te umiejętność.Pojechaliśmy autobusem do Jamna, na Jarmark Jamneński. Braliśmy udział w warsztatach plecenia wianków i wyplatania makram. Organizowaliśmy imprezę imieninową. W czerwcu świętowali Piotr i Paweł. Zrobiliśmy ciasto, kupiliśmy lody i słodycze. Panowie dostali od nas prezenty, laurki i życzenia. Codziennie sprzątamy nasze mieszkanie. Odkurzamy i myjemy podłogi, wynosimy śmieci. Gotujemy obiady, śniadania i kolacje. Jak mamy więcej czasu robimy generalne porządki, myjemy okna, robimy porządki w szafach i szorujemy łazienki.Szykujemy się do zakończenia roku szkolnego i z niecierpliwością czekamy na wakacje...a planów i marzeń wakacyjnych mamy sporo.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<