Od Nowego Roku postanowiliśmy, że będziemy dbali o nasze środowisko...

 

W dniach 5.01.2021 r. – 31.01.2021 r. rozpoczął się kolejny trening w ramach projektu Decyzja + Doświadczenie = Autonomia.  Mieszkańcy podczas tygodniowych pobytów w mieszkaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 20 pod okiem terapeutów, dzielnie zmagali się obowiązkami życia codziennego.


Styczeń chociaż ponury, kapryśny i bardzo mroźny nie powstrzymywał nas przed wieloma aktywnościami. Od Nowego Roku postanowiliśmy, że będziemy dbali o nasze środowisko i  też dołożymy cegiełkę aby zrobić coś dobrego dla  środowiska postanowiliśmy, że będziemy segregować śmieci, chociaż w ten sposób możemy pomóc naszej planecie.Podczas  tygodniowego pobytu rozwijaliśmy swoje umiejętności kulinarne  poznawaliśmy nowe przepisy, nasza kulinarna kreatywność  i zaangażowanie nie ma końca, wzbogacaliśmy  także swoje umiejętności  podczas obsługi sprzętu AGD oraz prostych narzędzi do użytku w gastronomii. Oprócz przygód kulinarnych, dbania o estetykę i wygląd  mieszkania. W wolnych chwilach chodziliśmy na spacery po mieście, oraz pobliskiego parku.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.


>>>powrót do strony głównej<<<