Podczas ostatniego treningu powtarzaliśmy...

W dniach 2.11.2020-12.11.2020 r. W mieszkaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 20 po raz kolejny spotkali się uczestnicy projektu. Każdy z nas świetnie sobie radzi w mieszkaniu treningowym. Dzielimy się obowiązkami, wspieramy się nawzajem, pomagamy sobie. Dbamy o to aby w domu panował dobry klimat.


Podczas ostatniego treningu powtarzaliśmy już zdobyte umiejętności: praliśmy, rozwieszaliśmy, gotowaliśmy, sprzątaliśmy, wykonywaliśmy codzienne obowiązki domowe. Obok prac codziennych był także czas na chwilkę przyjemności i głębszy oddech, w sobotę z sąsiadami z mieszkania obok upiekliśmy coś słodkiego i smacznego i bardzo miło spędziliśmy  wspólne czas, nasze życie projektowe to nie tylko obowiązki domowe. Czas wolny spędziliśmy na wspólnych spacerach i rozmowach.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.


>>>powrót do strony głównej<<<