Członkowie proponowali ogrom pomysłów...

W dniach 1.08.2020 r. – 31.08.2020 r. rozpoczęły się treningi w ramach projektu „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” w mieszkaniu
przy ul. Grunwaldzkiej.

Mieszkańcy grupy I i II podczas tygodniowego pobytu pod okiem terapeutów, jednak bez nadzoru rodziców i bliskich osób z domu rodzinnego dzielnie zmagali się obowiązkami życia codziennego.

Galeria 1

 

To pierwsze treningi w mieszkaniach po przejściu z pracy zdalnej prowadzonej na odległość poprzez wideokonferencje . Przez ten czas podopieczni doskonalili umiejętności w własnych domach pod okiem rodziców i opiekunów.

Galeria 2

Grupy podczas pobytu wykazały szerokie umiejętności kulinarne. Członkowie proponowali ogrom pomysłów na potrawy, w trakcie których wzbogacali swoje umiejętności obsługi sprzętu AGD oraz prostych narzędzi do użytku w gastronomii.

Galeria 3

Oprócz przygód kulinarnych, dbania o estetykę mieszkania, zakupów artykułów spożywczych czas w grupach umilany był spacerami do Parku, oraz na sportową dolinę.  Zasłużony odpoczynek odbywał się przy muzyce, serialach.

 Galeria 4

 

 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<