Oczywiście nie zabrakło faworków i pączków...

Piękna mroźna i śnieżna zima napawała nas radością i optymizmem. Ruch na świeżym powietrzy, piękne spacery do parku czy bitwy na śnieżki dawały nam wiele radości. Wszyscy spragnieni śniegu, którego przecież nie było od lat, cieszyliśmy się jak dzieci.


Ponieważ w dalszym ciągu nie chodzimy na warsztaty, spędzamy aktywnie czas w domu. Rozkochaliśmy się w puzzlach. Uwielbiamy, układamy, możemy spędzać tak wspólnie czas i dobrze się bawić. Kolejną naszą wspólna pasją jest gotowanie. Wyszukujemy przepisy, ustalamy co będziemy gotować. Robimy listy zakupów, później zakupy i … kuchnia należy do nas :) Ostatnio specjalizujemy się w wypiekach. Chleby, bułki, paczki itp. Fajnie jest zrobić samemu chleb, a jak on później pysznie smakuje?!W lutym świętowaliśmy Walentynki i Tłusty Czwartek. Oczywiście nie zabrakło faworków i pączków, a na święto zakochanych był i tort. Żeby nie było że robimy tylko słodkości. Szkolimy się również w zdrowych sałatkach i surówkach.Na wszystkie zakupy potrzebujemy pieniędzy. Nie tylko je mieć ale również umieć policzyć. Tego się uczymy. Liczymy ile mamy w portfelach, przeliczamy na kalkulatorach i wymieniamy „grube na drobne” i odwrotnie. Ważne żeby też wiedzieć co za te pieniądze można kupic i na co nam wystarczy.


Dobrą wiadomością jest to, że wracamy na zajęcia na warsztatach. Cieszymy się bardzo, że wszystko wraca do normy.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<