„Coraz bliżej Święta...”i u nas oczywiście też!!!

Trening 1.12.2020 – 31.12.2020


„Coraz bliżej Święta...”i u nas oczywiście też!!! Przygotowania do okresu świątecznego ruszyły pełną parą. Zaczęliśmy od ozdobienia choinki i całego domu. Sami, własnoręcznie przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne. Pamiętaliśmy również o naszych najbliższych, dla nich powstały świąteczne stroiki, które już wręczyliśmy. Bardzo się podobały.Zaplanowaliśmy co chcemy robić ze świątecznego menu. Wybór padł na ciastka korzenne, pierniczki, makowce i barszcz z uszkami. Przygotowaliśmy listę potrzebnych rzeczy i z niej korzystaliśmy w czasie zakupów.  Ciastka były pyszne, pierniki trafiły również do naszych bliskich, a makowce znikały i były pieczone kilka razy. Odwiedził nas Mikołaj, były prezenty pod choinką i wiele radości. Pojawiły się w naszym domy nowe „maszyny” do kuchni, zestawy do prac kreatywnych, gry i puzzle. Widać że byliśmy bardzo grzeczni ;).W słoneczne dni chodzimy na spacery. Lubimy oglądać nasze miasto w świątecznej odsłonie. Gdy jest brzydka pogoda aktywizujemy się w kuchni. Korzystając z nowych sprzętów, pieczemy bułki, chleby i wiele innych pyszności.


Ostatnie tygodnie upłynęły nam w radosny i pachnący piernikami sposób. To był bardzo miły czas i już nie możemy doczekać się nadchodzących Świąt. Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych ciepłem i miłością. Nowy rok niech przyniesie Wam dużo szczęścia i zdrowia na każdy dzień.  Wesołych Świąt.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<